O nas

Witamy !

Kilka słów o nas

Firma została założona w 1991 roku. Od początku działalności związana jest z motoryzacją.
Zaczynaliśmy od znakowania pojazdów, montażu autoalarmów, blokad skrzyni biegów. W trakcie działalności rozszerzaliśmy ofertę na inne zabezpieczenia i akcesoria samochodowe.
W 1994 roku zajęliśmy się montażem samochodowych instalacji gazowych i z biegiem lat stało się to naszą specjalizacją. W tym czasie na rynku oferowane były instalacje I generacji - instalacje podciśnieniowe i II generacji tzw. instalacje elektroniczne. Kilka lat później pojawiły się instalacje III generacji - wtrysk ciągły fazy lotnej. Po kolejnych kilku latach zadebiutowały instalacje IV generacji - sekwencyjny wtrysk gazu fazy lotnej. Są to obecnie najpopularniejsze instalacje na rynku, bez porównania doskonalsze niż wcześniejsze rozwiązania. Był jeszcze epizod z instalacjami V generacji - wtrysk sekwencyjny fazy ciekłej, ale nie cieszył on się dużym zainteresowaniem. W tej chwili te instalacje znowu są oferowane na rynku.
Od niedawna na rynku są dostępne instalacje VI generacji czyli wtrysk gazu fazy ciekłej, w których gaz jest podawany przez wtryskiwacze benzynowe. Obecnie są to najlepiej zapowiadające się instalacje do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Długoletni okres obecności na rynku, przejście przez wszystkie rodzaje instalacji i kilka tysięcy zaadaptowanych pojazdów daje gwarancje fachowej obsługi oraz zapewnia optymalny dobór instalacji LPG dla Państwa samochodu.
W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów instalacji wiodących marek na rynku.
Zapewniamy Państwu fachową obsługę, konkurencyjne ceny i samochód zastępczy.

Instalacje LPG
Haki holownicze
Serwis klimatyzacji
Czyszczenie wtryskiwaczy