Autogaz Bielsko Biała

Szanowni Państwo.

LPG

Posiadamy w ofercie instalacje LPG wiodących na rynku producentów. Te które proponujemy naszym Klientom są przez nas dokładnie sprawdzone.
W zależności od specyfiki pojazdu staramy się wybrać dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania. Pod uwagę bierzemy wiele czynników, jak choćby: trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, czas trwania gwarancji, koszty serwisu po upływie gwarancji itp.

Najczęściej korzystamy z instalacji Zenit Pro lub Stag. W ofercie posiadamy również instalacje gazowe Firmy Tartarini Auto oraz Lovato. Ponadto korzystamy z podzespołów takich renomowanych Firm jak Tomasetto Achille (wielozawory, reduktory, elektrozawory), Hana (wtryskiwacze gazu), Stako, Bormech, GZWM (zbiorniki) , KME (reduktory, elektronika).

Nasze długoletnie doświadczenie zostało docenione przez największych polskich producentów instalacji gazowych. Należymy do sieci Ekspert LPG prowadzonej przez Firmę AG Centrum z Radomia, producenta instalacji Zenit Pro, Zenit Compact, Zenit Blue Box. Należymy również do sieci warsztatów rekomendowanych przez Firmę AC S.A. z Białegostoku, producenta znanych instalacji Stag.

Długoletni okres obecności na rynku, przejście przez wszystkie rodzaje instalacji i kilka tysięcy zaadaptowanych pojazdów daje gwarancje fachowej obsługi oraz zapewnia optymalny dobór instalacji LPG dla Państwa samochodu.

Rok założenia 1991.